Antilliaans Dagblad

Friday
May 25th
Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Lokaal Amerikaanse vice-consul vermist

Amerikaanse vice-consul vermist

E-mail Print PDF

De Amerikaanse vice-consul James Edward Hogan (49) wordt sinds gisteren vermist. Hogan vertrok donderdagavond van huis voor een wandeling en is sindsdien niet meer gezien.
Minister Magali Jacoba (Justitie) liet gisteren in een interview met <I>Telenotisia<I> weten dat er ‘een speciaal lokaal rechercheteam op de vermissingzaak is gezet’. Jacoba vertelde ook dat er op dit moment nog geen sprake is van inmenging uit Amerika in het onderzoek: ,,We beschikken over een team dat grondig onderzoek doet en er alles aan doet om de verdwijning van Hogan op te lossen, vooralsnog is dit zonder hulp vanuit Amerika”. Het team staat onder leiding van commissaris Marlon Wernet.
Of er wordt gedacht aan een misdrijf was gisteren nog onduidelijk. Wel roept de politie de hulp van de bevolking op om zich te melden als iemand meer weet over de verdwijning van Hogan of hem na zijn datum van verdwijning heeft gezien.

Lees meer...

 
Banner

Het ANTILLIAANS DAGBLAD is de enige lokale Nederlandstalige ochtendkrant van Curaçao, Bonaire, Aruba en Sint Maarten. Klik voor meer informatie over abonnementen, losse verkoop en advertentiemogelijkheden

antdagblad-logo


Wilt u op ruim 8.000 kilometer van Nederland Nederlandse ochtend-krant bij het ontbijt niet missen? Lees dan de Caribische editie van DE TELEGRAAF
Telegraaf

Documenten

Wie leest mee?

We have 346 guests online