Antilliaans Dagblad

Thursday
May 24th
Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Lokaal Consul-generaal ontmoet Obama

Consul-generaal ontmoet Obama

E-mail Print PDF

De Amerikaanse consul-generaal Valerie Belon heeft onlangs de Amerikaanse president Barack Obama ontmoet tijdens een officieel bezoek aan Washington.
Belon nam deel aan een regionale conferentie van ‘Chiefs of Mission’ van Latijns-Amerika en het Caribisch gebied die werd gevolgd door de eerste Global Chiefs of Mission Conference. Minister van Buitenlandse Zaken Hillary Clinton riep deze conferentie bijeen om met Amerikaanse ambassadeurs gezamenlijk te discussiëren over gemeenschappelijke uitdagingen, om ervaringen uit te wisselen en de conclusies van het onlangs uitgebrachte Quadrennial Diplomacy and Development Review (QDDR) beter te begrijpen.

bezoekobama

Lees meer...

 
Banner

Het ANTILLIAANS DAGBLAD is de enige lokale Nederlandstalige ochtendkrant van Curaçao, Bonaire, Aruba en Sint Maarten. Klik voor meer informatie over abonnementen, losse verkoop en advertentiemogelijkheden

antdagblad-logo


Wilt u op ruim 8.000 kilometer van Nederland Nederlandse ochtend-krant bij het ontbijt niet missen? Lees dan de Caribische editie van DE TELEGRAAF
Telegraaf

Documenten

Wie leest mee?

We have 275 guests online