De stilstand van de raffinaderij heeft de Isla tot op heden ongeveer 166 miljoen dollar gekost. Dat laat Isla-woordvoerder Kenneth Gijsbertha desgevraagd weten.
,,We hebben het verlies tot afgelopen maandag laten berekenen”, aldus Gijsbertha. De Isla bevindt zich momenteel in het opstartproces nadat de raffinaderij sinds maart heeft stilgelegen door problemen bij de BOO-centrale.
,,De resultaten van dit jaar zijn zeker negatief”, stelt Gijsbertha. Voor de Curaçao Oil Terminal (COT) was het daarentegen wel een goed jaar, maar dit maakt de verliezen niet goed. ,,Het feit dat de Curaçao Oil Terminal het goed heeft gedaan, betekent niet dat het eindresultaat goed is. Maar zonder COT was het nog erger geweest.”










