Antilliaans Dagblad

Wednesday
May 23rd
Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Lokaal Korps Mariniers 345 jaar

Korps Mariniers 345 jaar

E-mail Print PDF

Het Korps Mariniers bestaat dit jaar 345 jaar. Een indrukwekkend lustrum dat, volgens de Korpsgeest ‘Qua Patet Orbis (zo wijd de wereld strekt), op meerdere plaatsen ter wereld wordt gevierd op 10 december. Zo ook op Curaçao en Aruba, waar de mariniers op beide kazernes stilstaan bij de Korpsverjaardag.
Al 345 jaar opereert het Korps op de grens van water en land, overal ter wereld. De rijke geschiedenis vanaf 1665 vormt de basis van de Korpsgeest en verstevigt de verbondenheid tussen actief dienende mariniers en oud-mariniers.
mariniers

Lees meer...

 
Banner

Het ANTILLIAANS DAGBLAD is de enige lokale Nederlandstalige ochtendkrant van Curaçao, Bonaire, Aruba en Sint Maarten. Klik voor meer informatie over abonnementen, losse verkoop en advertentiemogelijkheden

antdagblad-logo


Wilt u op ruim 8.000 kilometer van Nederland Nederlandse ochtend-krant bij het ontbijt niet missen? Lees dan de Caribische editie van DE TELEGRAAF
Telegraaf

Documenten

Wie leest mee?

We have 202 guests online