Antilliaans Dagblad

Monday
May 21st
Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Lokaal Steeds meer sterke renners in race

Steeds meer sterke renners in race

E-mail Print PDF

Nadat eerst de gele trui (Alberto Contador) en de witte trui (Andy Schleck) al werden vastgelegd, is organisator Leo van Vliet er ook in geslaagd om met Thor Hushovd de groene trui uit de Tour de France aan de start van de Amstel Curaçao Race te krijgen.
Nooit eerder waren er zoveel klassementswinnaars uit de Tour aan de start op de afscheidswedstrijd van het wielerseizoen op Curaçao. Thor Hushovd was dit jaar een van de meest opvallende renners. Hij won al vroeg in het seizoen de Omloop Het Nieuwsblad. Vervolgens eindigde hij als derde in Milaan-San Remo en in Parijs-Roubaix. In de Tour won de Noor de rit naar Barcelona en was hij in de strijd om de groene trui beter dan topsprinter Mark Cavendish.

Lees meer...

 
Banner

Het ANTILLIAANS DAGBLAD is de enige lokale Nederlandstalige ochtendkrant van Curaçao, Bonaire, Aruba en Sint Maarten. Klik voor meer informatie over abonnementen, losse verkoop en advertentiemogelijkheden

antdagblad-logo


Wilt u op ruim 8.000 kilometer van Nederland Nederlandse ochtend-krant bij het ontbijt niet missen? Lees dan de Caribische editie van DE TELEGRAAF
Telegraaf

Documenten

Wie leest mee?

We have 322 guests online